השירותים שלנו

משרדנו מלווה את קהל לקוחותיו בתהליכי בחירת משכנתאות ופתרונות מימון לכל מטרה, בעל ניסיון עשיר בייעוץ כלכלי מקצועי ובאיתור המסלולים המתאימים והמשתלמים ביותר. את השירות מעניק צוות מקצועי, המונה כלכלנים ויוצאי בנקים, בהובלת יועץ המשכנתאות הבכיר, שי פרלמן. בדף זה תוכלו להתרשם מכל סוגי השירותים שלנו:

ספר המשכנתה הכל אודות המשכנתה

המשכנתה, היא לא עסקה לקניית הבית, אלא ממש עסק מניב,
שעשוי לחסוך לנו מאות אלפי שקלים לטווח הרחוק,
אותם נוכל לשמור לחסכון לנו או לילדים.

ייעוץ כלכלי לקראת רכישת דירה/נכס

רכישת דירה נחשבת לאחת העסקאות הגדולות בקרב רוב הציבור, בתוך כך משרדנו מציע תהליך תכנון כלכלי לקראת רכישת דירה הכולל את השלבים:

  • בחינת המצב הכלכלי הנוכחי
  • הערכת הון עצמי ויכולת החזר חודשית
  • ייעול הניהול הכלכלי – משפחתי ע"פ הצורך
  • בחינת שינויים בצפי הכנסות/ הוצאות והיערכות לקראת עסקה פוטנציאלית

 

הייעוץ מתאים לרוכשים דירה ראשונה, למשפרי דיור ולמעוניינים לרכוש נכס לצורך השקעה.

ייעוץ לבחירת המשכנתה המשתלמת ביותר

לאחר שעברתם את שלב התכנון הכלכלי לרכישת דירה ואיתרתם נכס מתאים, צוות המשרד יעריך במדויק את ההון העצמי ומקורות המימון שלכם לצורך העסקה. בהתאם למצב הכלכלי – משפחתי ולתכניות העתידיות, נתאים עבורכם את המשכנתה הזולה והמשתלמת ביותר.

ייעוץ כלכלי לזוכי תכנית 'מחיר למשתכן'

מאז הושקה התכנית, משרדנו פיתח מומחיות בייעוץ וליווי זוכי 'מחיר למשתכן'. התהליך כולל: הערכת הון עצמי, בחינת החזר חודשי, הערכת אחוזי מימון, בדיקת כדאיות ועד הכנה לבחירת דירה מתאימה בפרויקט הפוטנציאלי.

מחזור משכנתה

צוות משרדנו יערוך עבורכם בדיקת כדאיות לתהליך מחזור משכנתה ויציג בפניכם מסלולים משתלמים ורלוונטיים, אשר יקיימו את אחד או יותר מהפרמטרים הבאים: חסכון בעלויות הריבית, קיצור תקופת המשכנתה והקטנת ההחזר החודשי.

ביטוח משכנתה

בזכות הניסיון המקצועי של המשרד בתחום הייעוץ משכנתאות וההיכרות המעמיקה עם כלל המוצרים המשלימים, נאתר עבורכם את מסלול ביטוח המשכנתה המתאים והמשתלם ביותר.

ייעוץ לקראת לקיחת הלוואה לכל מטרה

משרדנו מלווה לקוחות רבים להשגת מקורות מימון והלוואה לכל מטרה.  ייעוץ זה ישלב את בחינת כדאיות ההלוואה בהתאם למצב הכלכלי והצפי העתידי, וכן את איתור מסלול ההלוואה המשתלם והמדויק ביותר עבורכם.

צור קשר לייעוץ