השירותים שלנו

אייקון תכנון כלכלי לרכישת דירה

תכנון כלכלי
לרכישת דירה

אייקון ייעוץ לבחירת משכנתה המשתלמת ביותר וניהול מו"מ להשגת הריביות הזולות ביותר לעסקה

ייעוץ לבחירת משכנתה
המשתלמת ביותר

אייקון ליוו בתהליך הגשת מועמדות עבור פרויקט מחיר למשתכן

ליוו בתהליך הגשת מועמדות עבור פרויקט מחיר למשתכן

אייקון מחזור משכנתה

מחזור משכנתה

אייקון ביטוח משכנתה מוזל

ביטוח משכנתה מוזל

אייקון ייעוץ וליווי בלקיחת הלוואהאו משכנתה לכל מטרה

ייעוץ ללקיחת הלוואה
לכל מטרה

ייעוץ כלכלי לרכישת דירה

רגע לפני שיוצאים למסע רכישת הדירה החלומית, יש צורך לתכנן היטב את המהלך, כיוון שרק תכנון חכם של כל המהלכים יוביל אתכם לעסקה הטובה והנכונה למשך שנים. ייעוץ כלכלי לרכישת דירה יאפשר לכם להגיע מוכנים עם כל המידע, וכך לקבל החלטות נכונות לאורך כל תהליך הרכישה.

׳פרל משכנתאות׳ מונה כלכלנים ויועצים פיננסיים מהשורה הראשונה המלווים כל לקוח ומשפחה במסירות ממש בשלבים הראשונים, עוד טרם מציאת הדירה. תהליך הייעוץ מתמקד באבחון כלכלי ראשוני שמטרתו לאפשר לכם לדעת אם זה הזמן המתאים לצאת לעסקה, או שעדיף להמתין ולחסוך עוד קצת כסף.

תמונת אווירה לייעוץ כלכלי לרכישת דירה
תמונת אווירה לייעוץ משכנתא לזוכי מחיר למשתכן

ייעוץ משכנתא לזוכי מחיר למשתכן

אז סוף סוף זכיתם במשהו בחיים – מחיר למשתכן. וודאי עולות לכם לא מעט שאלות כמו כמה משכנתה ניקח? איך נבחר את הדירה? מהו ההון העצמי? איך נתכנן את החזר המשכנתה? ועוד. עם היועצים של פרל משכנתאות, אתם יכולים לנשום לרווחה!

׳פרל משכנתאות׳ מלווה זוכי מחיר למשתכן לאורך כל הדרך, ממש מרגע הזכייה ועד לקבלת המשכנתה הטובה ביותר. התהליך נעשה במקצועיות, תוך מתן זמינות מלאה עם יועצים בעלי ניסיון רב בליווי עשרות זוכים בתהליך קבלת משכנתה.

קצת מידע על תהליך לקיחת משכנתא לזוכי מחיר למשתכן

איחוד הלוואות

לקחתם עוד ועוד הלוואות במשך השנים, אולי לרכוש רכב שתמיד רציתם, לממן לימודים או בכלל לשפץ את הבית. אבל, עם הזמן ההלוואות מצטברות ואתם מוצאים את עצמכם משלמים מחירים לא הגיוניים על ריביות ובכל חודש לא זוכרים מה אמור לרדת?

עצרו! אפשר להקטין באופן משמעותי את ההחזר החודשי!

איחוד הלוואות מאפשר לכם לאחד את כל ההלוואות הקיימות להלוואה אחת בתנאים מצוינים, וכך לחסוך עשרות אחוזים בהחזר החודשי. למעשה, במקום לשלם כמה הלוואות למקורות שונים כמו לבנק, לחברת האשראי וכו׳, אתם לוקחים הלוואה אחת בתנאים טובים יותר.

תמונת אווירה לאיחוד הלוואות
תמנת אווירה לביטוח משכנתה

ביטוח משכנתה

המומחים של ׳פרל משכנתאות׳ איתכם לאורך כל המסע בתהליך לקיחת המשכנתה ודואגים לכם גם לביטוח משכנתה כדי שתהיו בראש שקט. החברה עובדת בשיתוף עם סוכנויות ביטוח המובילות בשוק ודואגת לכם למחירים הטובים ביותר.

בביטוח משכנתה ניתקל רגע לפני שנקבל את כספי ההלוואה לרכישת הדירה, שאז הבנק ירצה לקבל רשת ביטחון לכסף שלו. למעשה, ביטוח משכנתה הוא בגדר חובה לכל נוטל משכנתה והוא מכסה במקרה ביטוחי כמו חלילה מוות או קטסטרופות למבנה, כך שהבנק יהיה רגוע שיקבל את כספי ההלוואה.

משכנתא עסקית

הגיע הזמן לקדם את העסק או להגשים חלום ולפתוח עסק חדש? משכנתה עסקית היא בדיוק מה שאתם צריכים!

היועצים של ׳פרל משכנתאות׳ מלווים בעלי עסקים ויזמים בתהליך לקיחת הלוואה לקידום ופיתוח עסק קיים או לפתיחת עסק חדש. היועצים מלווים כל לקוח במסירות, החל משלב בדיקת הכדאיות ללקיחת ההלוואה, סיוע באיסוף מסמכים ועד לקבלת הכסף לחשבון.

תמונת אווירה למשכנתא עסקית
תמונת אווירה לגיוס אשראי לעסקים

גיוס אשראי לעסקים

ההתמודדות היומיומית של עסקים עם תזרים המזומנים מתישה מאוד. מסגרות האשראי לוחצות, התשלומים הדחויים מלקוחות לא מגיעים, הצורך לשלם לספקים ולעובדים או הרצון להרחיב את העסק ולהשקיע בפרסום. כל אלה מצריכים בעלי עסקים לגייס אשראי על מנת שיוכלו לעמוד באתגרים.

היועצים של ׳פרל משכנתאות׳ מומחים בגיוס אשראי לעסקים ויודעים למצוא פתרונות מימון יצירתיים בהתאם לצרכים הייחודיים של העסק. התהליך כולל בחינת מספר מקורות מימון ובחירת האופציה הטובה ביותר מבחינת ריביות ותנאי מימון. החברה עובדת עם בנקים וגופי מימון המובילים בענף, כך שתוכלו להיות בטוחים שתקבלו את התנאים הטובים ביותר.

משכנתה הפוכה

יש ברשותכם דירה והנכם זקוקים הלוואה בתנאים מעולים? הכירו את משכנתה הפוכה המאפשרת לבני גיל הזהב (60+) ליטול משכנתה כנגד משכון הנכס הקיים וליהנות מרווחה כלכלית.

פרל משכנתאות מלווה פנסיונרים בתהליך לקיחת משכנתה הפוכה (משכנתה פנסיונרית) על מנת שיוכלו ליטול הלוואה משתלמת וחסכונית ביותר. התהליך נעשה באופן מקצועי ואדיב, תוך הבנת הצרכים של נוטלי ההלוואות, מתן ליווי מול הבנקים והצגת מספר הצעות על מנת לבחור את הטובה ביותר.

תמונה של שי ודנה פרלמן
תמונת אווירה למשכנתא עסקית

הלוואות בערבות המדינה

׳פרל משכנתאות׳ מלווה בעלי עסקים בתהליך קבלת הלוואה בערבות המדינה ומציעה מגוון פתרונות יצירתיים שיקדמו את התהליך. הליווי נעשה על ידי יועצים פיננסים וכלכלנים בעלי שם וניסיון עצום בליווי עשרות עסקים בתהליך זה, כך שהסיכוי לקבלת ההלוואה גבוה במיוחד.

הלוואה בערבות המדינה מתאימה לבעלי עסקים המעוניינים להרחיב את פעילות העסק, להשקיע בשיווק, לפתוח מחלקה חדשה, ולבצע מגוון פעולות כדי להגדיל את הרווחים. למעשה, גיוס הכסף יגרום להם להתפתח ולגדול.

משכנתה לכל מטרה

זקוקים לכסף נזיל? הכירו את משכנתה לכל מטרה המאפשרת לקבל הלוואה תמורת משכון הנכס הקיים  למטרת חופשה, שיפוץ, למימון לימודים, ממינוף הכסף ועוד.

פרל משכנתאות מלווה בעלי נכסים המעוניינים להשיג מקורות מימון והלוואה לכל מטרה, ומתאימה עבורם את התמהיל המדויק בהתאם לאופי ההלוואה הרצויה. יועצי המשכנתאות יבחנו את הכדאיות בהתאם למצב הכלכלי והצפי העתידי, וכן יאתרו את מסלול ההלוואה המשתלם והמדויק ביותר.

תמונת אווירה למשכנתא עסקית
תמונת אווירה למחזור משכנתה

מחזור משכנתה

בואו לבצע חישוב מחדש של מסלול המשכנתה הישן ולהתאימו למצב השוק הנוכחי, לחסוך אלפי שקלים בשנה ליהנות מפריסה רחבה יותר/לקצר את התשלומים.

׳פרל משכנתאות׳ מתמחה בביצוע מחזור משכנתה למשפחות ומאפשרת לכם לחסוך אלפי שקלים בשנה, לשפר את תנאי המשכנתה ולהתאימה למצב הנוכחי. צוות יועצי המשכנתאות יערכו עבורכם בדיקת כדאיות לתהליך מחזור משכנתה ויציגו בפניכם מסלולים משתלמים ורלוונטיים, אשר יקיימו את אחד או יותר מהפרמטרים הבאים: חיסכון בעלויות הריבית, קיצור תקופת המשכנתה והקטנת ההחזר החודשי.

משכנתה חדשה

מצאתם דירה חלומית, תכננתם היטב את התשלומים וההון העצמי, עכשיו זה הזמן לתכנן את ההלוואה היקרה ביותר  בחייכם - המשכנתה.

כאן חברת ׳פרל משכנתאות׳ נכנסת לתמונה, ומעניקה שירות ייעוץ משכנתה המתחיל עוד בשלב תכנון ההון העצמי ומקורות המימון לצורך  ביצוע העסקה, תוך ליווי מתמיד  צעד צעד לעבר החלום והפיכתו לתהליך חיובי ומלא בביטחון.

שירות ייעוץ משכנתאות ניתן בהתאם למצב הכלכלי של המשפחה ולתכניות העתידיות, על מנת שתוכלו לשמור על רמת חיים נאותה ולשלם בדיוק את הסכום המתאים ל- 20-30 שנים הבאות, תוך חיסכון בעלויות ובחירת  מסלול המשכנתה הזול והמשתלם ביותר.

תמונת אווירה למשכנתא עסקית

למידע נוסף צרו קשר עכשיו!

נשמח לסייע לכם בכל עיניין. אנא מלאו את הטופס ולנדאג ליצור עמכם קשר במהלך 24 השעות הבאות.

* שדות המסומנים בכוכבית הם שדות חובה

בחרו תאריך ושעה לקביעת פגישה

מאי 2024
א
ב
ג
ד
ה
ו
ש
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1