הלוואות בערבות המדינה

׳פרל משכנתאות׳ מלווה בעלי עסקים בתהליך קבלת הלוואה בערבות המדינה ומציעה מגוון פתרונות יצירתיים שיקדמו את התהליך. הליווי נעשה על ידי יועצים פיננסים וכלכלנים בעלי שם וניסיון עצום בליווי עשרות עסקים בתהליך זה, כך שהסיכוי לקבלת ההלוואה גבוה במיוחד.

הלוואה בערבות המדינה מתאימה לבעלי עסקים המעוניינים להרחיב את פעילות העסק, להשקיע בשיווק, לפתוח מחלקה חדשה, ולבצע מגוון פעולות כדי להגדיל את הרווחים. למעשה, גיוס הכסף יגרום להם להתפתח ולגדול.

מהי הלוואה בערבות המדינה?

מדובר על קרן בעידוד המדינה המאפשרת לעסקים לקבל הלוואות בתנאים אטרקטיביים מאוד, לרוב עד 5 שנים. מכיוון שהמדינה מעוניינת לעודד את התפתחות הכלכלה בישראל, היא זו שמעודדת את מתן ההלוואות ומעניקה תנאים מעולים כמו ריבית נמוכה,  בטחונות נוחים לעומת לקיחת הלוואה רגילה מהבנק, פריסה נוחה ועוד.

את ההלוואה בפועל נותנים הבנקים, אך המדינה הטילה על הבנקים את ההחלטה לאילו עסקים להעניק הלוואה ולמי לסרב. עם זאת, הבנקים לא ממהרים לתת לכל עסק הלוואה, וזאת למרות שהיא בערבות המדינה, במיוחד לא לעסקים הנמצאים בסיכון ועם קשיי תזרים.

איך מתחילים את התהליך?

תהליך קבלת הלוואה בערבות המדינה מורכב מעט, כיוון שמעבר למסמכים רגילים שיש להגיש לקבלת הלוואות רגילות, במקרה זה יש להגיש גם תוכנית עסקית  המונה 5-10 דפים והכוללים ניתוח כלכלי של העסק, ניתוח נתונים, השינויים שברצונכם לעשות,  התמחור של המוצרים, השיווק, תוכנית להחזר ההלוואה ועוד. כל המידע שנמסר חייב להיות מגובה בהוכחות שתוכלו ליישם את מה שנכתב.

הליווי שלנו בקבלת הלוואה בערבות המדינה

בדיקת כדאיות וזכאות

בשלב הראשון נבחן את נתוני העסק כדי לבחון את הכדאיות והסיכוי לקבלת ההלוואה. בנוסף, נבדוק את זכאותכם לקבלת ההלוואה, כולל בחינת עמידה בקריטריונים השונים.

פתיחת תיק והגשת המסמכים

לאחר בדיקת הזכאות, נסייע בפתיחת התיק ואיסוף כל המסמכים הרלוונטיים. המטרה היא להביא כמה שיותר מסמכים כדי להגדיל את הסיכוי לקבלת ההלוואה.

הגשת תוכנית עסקית

כפי שאמרנו, כחלק מקבלת ההלוואה, יש צרך בבניית תוכנית עסקית, ולכן נסייע בבניית תוכנית מפורטת  שתשמש גם לאחר מכן את העסק להגשמת כל המטרות העסקיות.

צריכים אשראי? פנו למומחים של פרל משכנתאות!

תמונה של שי ודנה פרלמן

שאלות נפוצות בנושא:

כיום "פרל - ייעוץ משכנתאות" בתנופה אדירה עם יותר מ־2,000 לקוחות מאושרים וליווי פרויקטים ארציים, שבהם "מחיר למשתכן" ו"המרוץ לדירה תוך 180 יום", בשיטת אלון גל, פרויקט 100 ימי נדלן, בניית תוכניות מימון ומלוים משקעים בשיטת יובל שוורצמן וגיא מנדלסון.
נוסף על כך מוניתי לחבר הנהלה בהתאחדות יועצי המשכנתאות בישראל (ע"ר) גוף העושה לילות כימים למען ציבור נוטלי המשכנתאות, כדי שאלו יוכלו ליהנות מתנאים טובים בעת לקיחת המשכנתה, ומחיסכון כספי ניכר. מבחינה מקצועית חשוב לי לספק ללקוחותיי ערך מוסף לצד השירות העיקרי שאותו אנו מעניקים, מתוך ידיעה כי ערך זה ילווה אותם ויסייע להם בקבלת החלטות משמעותיות בחיים, שנים רבות לאחר קבלת המשכנתה. בשל כך אני מתייחס לכל נושא המשכנתה כאל תהליך שיש לעבור עם עצמנו ועם הסביבה, תהליך שבסופו משתנה לטובה מערכת היחסים שלנו עם כסף ונעשית לדרך חיים.

לייעוץ ומידע נוסף, התקשרו עוד היום

נשמח לסייע לכם בכל עיניין. אנא מלאו את הטופס ולנדאג ליצור עמכם קשר במהלך 24 השעות הבאות.

* שדות המסומנים בכוכבית הם שדות חובה

שירותים נוספים:

בחרו תאריך ושעה לקביעת פגישה

אפריל 2024
א
ב
ג
ד
ה
ו
ש
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4